zavřít

Tvůrci Nocturne pracují na BloodRayne

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Majesco, známý vydavatel/vývojář pro konzolové systémy, dnes oznámil svou první hru pro konzole nové generace a PC - BloodRayne.

Půjde o akční adventuru z třetího pohledu, kde budete moci hrát krvežíznivou upíří samičku (wow) BloodRayne, která oplývá nadlidskou fyzickou sílou, pohybem a akrobatickým uměním. Kromě toho disponuje nočním viděním, zoomem a vnímáním zpomaleného pohybu - obdoba "bullet time" v Max Payne. Hra se vyrábí ve firmě Terminal Reality, používá novou Infernal engine a bude dokončena na konci roku 2001 pro Xbox, PS2, GameCube a PC. Firmu Terminal Reality asi není třeba představovat, mají za sebou zdařilé horrorové kousky jako například Nocturne a Blair Witch Volume I., ale také jen průměrné tituly jako je 4x4 EVO I/II a FLY1 I/II, takže je dobře, že se tato firma drží své horrorové parkety kde se jí daří podstatně lépe, než v úletech do jiných žánrů.
zdroj: Avault

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.