zavřít

Trpaslík z bitvy v Chronicles of Narnia: Prince Caspian

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Co vše dovedou trpaslík, gryfon a minotaur v herní bitvě na motivy 2.dílu filmových Letopisů Narnie?

Herní adaptaci chystaného filmu Letopisy Narnie: Princ Kaspian mají na starost Traveller’s Tales, s jejiž dřívějším úspěšným LEGO Star Wars bude tento titul sdílet nejenom širokou škálu platform (od PC, X360/PS3 po Wii a handheldy), ale také jednoduchou kooperativní hru, do níž se budete moci kdykoliv přidat či z ní zase vyskočit. Jak jistě ví čtenáři původních knížek, děti se tentokrát vrátí do Narnie, kde uplynulo tisíc let a k moci se dostali zlí Telmarini.


Na letošním GC byl k vidění level, v němž magické bytosti brání hrad proti invazi zlých lidí. Šlo se zde ujmout jedné ze tří postav - trpaslíka, gryfona nebo minotaura - a probojovat se rovnou do první linie. Trpaslík mohl navíc obrovi vylézt na záda a odsud kuší střílet po lodích Telmarinů. Jindy gryfon popadl trpaslíka a vynesl ho na vyšší část hradeb, jejichž potřebovali pomoc. Prince Caspian vyjde v květnu příštího roku a filmový štáb pro potřeby hry dokonce natočil dva exkluzivní filmečky, spojující děj první a druhé hry.
zdroj: IGN, 1UP, JeuxVideo

ls

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.