zavřít

Total Immersion Racing vs. World Sports Cars

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ve středu jsme na tomto místě psali o oznámení jedné závodní hry od britského vydavatele Empire Interactive.

Byl v tom nejprve trošku zmatek, neboť jsme vycházeli z informací na internetu, že Total Immersion Racing je jen nový název pro hru World Sports Cars. Ve skutečnosti se ale jedná o zbrusu nový titul, který si Empire Interactive po neshodě s tvůrci dlouho vyvíjených World Sports Cars (preview) nechávají udělat od jiné britské firmy Razorworks (autoři např. staršího vrtulníkového simulátoru Enemy Engaged).

Total Immersion Racing by narozdíl od WSC neměl klást tak velký důraz na realistickou simulaci a v souvislosti s touto hrou se mluví hlavně o revoluční umělé inteligenci soupeřů. Každý z nich má mít svou vlastní osobnost - bude si třeba podle tvůrců hry pamatovat, že jste ho v minulém závodě nešetrně předjeli a v příštím klání Vám to vrátí i s úroky. Více informací o Total Immersion Racing v této novince, vydání se plánuje až koncem roku pro PC, PS2 a Xbox.

A co se stalo se hrou World Sports Cars? Podle všeho na ní bratři Westové stále pracují, ale vyjde asi až za dlouho a pod úplně jiným názvem, aby si ji lidé nepletli s velmi podobným produktem od Empire Interactive (thx to Berca za poskytnuté informace v ).
zdroj: C&VG& Berca

jd

Novinky na CZC.CZ

 • hra GRID (PC)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1199 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1999 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1499 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.