zavřít

Tmavomodrý svět Lord of the Rings Online Mines of Moria

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Až nezdravě namodralé prostory podzemní Morie nasvědčují, že se schyluje k další válce.. + TRAILER

Je nedlouho poté, co v morijských hlubinách nadobro zmizel ohnivý Balrog, za Gandalfem se jen zaprášilo a podzemní městský komplex začíná pomalu zase žít vlastním životem. Zhruba v téhle době se bude odehrávat v březnu ohlášený krabicový datadisk Mines of Moria k onlinovce Lord of the Rings Online (85%, recenze).

Vedle samotné podzemní Morie a bájného lesa Lothlorienu se zpřístupní ještě jedna nová lokace, totiž Eregion, jehož nepatrné části budou mimochodem s předstihem součástí zdarma stažitelného updatu Book 14. Že vám to jméno nic neříká? Určitě si ale vzpomenete na vysoký horský štít Caradhras, na jehož vrcholku Saruman v prvním filmu památně čaroval proti procházejícímu Společenstvu prstenu. Ve hře najdete nejen tento konkrétní průsmyk, ale také několik kempů, příslušících jednotlivým skupinám usilujícím o ovládnutí Morie. To budou konkrétně Sauronovi skřeti, Sarumanovo vojsko a pak samotní trpaslíci.

Začnete setkáním s výpravou, která dostala za cíl znovuobjevit a kolonizovat okolí Khazad-Dûm. Zde se bude nabízet spousta začátečnických questů a trpaslíci vás budou neustále posílat od jednoho k místa druhému, až kdesi u morijských zdí nakonec sami najdete skrytý vstup skrz Západní bránu Morie. Pochopitelně, co bylo ve filmu, nesmí chybět zde, tudíž se lepší mít raději na pozoru před chapadlovitou bestií, tzv. Pozorovatelem. A jakmile se zbavíte i téhle překážky, nebude již nic bránit tomu, abyste vstoupili do samotné Morie.


Samozřejmě bude každému hráči trvat jinak dlouho, než takové úkoly splní. Od toho si autoři slibují, že alespoň neproběhne masová migrace na nová území. Mimochodem, v první bitvě proti vodní příšeře, z níž prý chtě nechtě budete muset utéct, se zase seznámíte se systémem tzv. legendárních předmětů a zbran), které budou představovat jediný způsob, jak srazit extrémně silná monstra do kolen.

Datadisk toho však nabídne mnohem víc. Třeba dojde k posunutí současné maximální dosažitelné úrovně z padesáté na šedesátou, byť autoři sami varují, aby si od toho hráči neslibovali nic extra. Změn se dočká i systém alokace předmětů a výbavy do různých setů, které pak snadno obléci najednou bez potřeby všechno ručně vyklikávat.


Lord of the Rings Online: Mines of Moria trailer

The Lord of the Rings Online: Mines of Moria vyjde koncem roku pro PC - více v našem zpravodajství.
zdroj: Gamespy, Gametrailers

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.