zavřít

Titanfall 2 roste a předvádí nový, bleskově rychlý mód bez Titánů

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Nedávno oznámený multiplayerový mód Live Fire se do rychlé akční střílečky Titanfall 2 dostane už tento měsíc a sešlápne plyn už tak zběšilé střílečky ještě víc. Půjde totiž o bleskově rychlou akci Pilotů, kteří své Titány pro tentokrát nechali doma a šli si vyříkat všechno ručně. Týmový mód 6v6 vám zakáže oživování, a tak bude přetahování se o vlajku ještě intenzivnější. Jak ostatně krásně ukazuje nový trailer přímo z Live Fire.

Obě nové mapy jsou speciálně navržené pro Live Fire tak, aby uspěli především hráči, kteří si svůj postup naplánovali. Můžete samozřejmě jen reagovat na to co se děje, ale excelovat by měli ti, kteří ví, co dělají. Ti, kteří dokáží nepřítele obejít, zaútočit ze stran a ví, že nejde jen o zabití, ale hlavně o vlajku.

I proto vývojáři Live Fire navrhli tak, aby mohlo být vítězství vždy na dosah. I v případě, kdy jste zůstali na bojišti sami a stojíte proti čtyřem nepřátelským Pilotům. V takovém případě se nemusíte pokoušet jít proti přesile – stačí najít, zabrat a udržet vlajku.

Krátce po vydání Live Fire vyjde další update přidávající nové Prime Titány, kosmetické drobnosti a samozřejmě také opravy bugů, úpravy balancu, rozšíření online prvků apod. Chystá se také nová zbraň, další animace pro popravu pilotů a mimochodem také jeden návrat z prvního dílu: mapa Colony. Její novou a hezčí verzi chtějí vývojáři do hry přidat v průběhu března.

Live Fire, stejně jako Colony a všechny další obsahové přídavky, budou ve hře dostupné zdarma. Tvůrci z Respawn Entertainment už loni prohlásili, že placené DLC s mapami, nebo tradiční season pass u Titanfall 2 čekat nemáme, a tak se nebude komunita hry nijak tříštit. Na blogu hry jsme se mimo jiné dozvěděli také velmi pozitivní zprávu – Titanfall 2 roste.

Titanfall 2

Hra vkročila na trh v říjnu minulého roku levou nohou, kdy šla proti silné žánrové konkurenci, nemluvě o dříve vydaných a stále aktualizovaných akcích. Druhý Titanfall to neměl lehké, ale podle vývojářů hra pořád roste, den ode dne ji hraje více a víc hráčů a nevypadá to, že by měl růst ustat.

Nejčastěji se prý hraje Attrition, následovaný novým módem Bounty Hunt a pozici třetího nejhranějšího módu drží Amped Hardpoint. Titanfall 2 je mimochodem také podle redakce Games.cz také jednou z nejlepších stříleček minulého roku, jak se můžete dočíst v článku Best of 2016: Nejlepší střílečka.

Tagy: akční sci-fi multiplayer dlc

Zdroje: Titanfall

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.