
Ten bude přitom (po vzoru svého archetypu, Hana Sola z původní filmové trilogie) stát na straně těch dobrých, čili Republiky, a jako takového ho čekají zcela jiné questy, postavy i příběhy než při hraní za imperiální. Lovec lidí vynikne svým plamenometem a možností omráčit nepřátele, kdežto pašerák bude vyzbrojen jen obyčejným blasterem a tradičním vojenským arzenálem (samopaly, pušky atd). Jenže narozdíl od jiných postav se také dovede krýt.



BioWare to názorně demonstrovali v krátké ukázce ze světa Ord Mantell, kde pašerák ilegálně převáží zbraně a prodává je vojákům Republiky. O jednom z rutinních předání se ale nějak dozví imperiální a obchod naruší.
Jakmile se v otevřeném prostoru spustí přestřelka, pašerák pak musí utéct k nejbližším bednám a schovat se za nimi. Jakmile se taková možnost nabídne, nad předmětem se zobrazí názorná zelená šipka, pak postačí stisknout tlačítko a pašerák už bude skryt v bezpečí. Od této chvíle jej zajistí defenzivní bonus, lepší míření - a pokud by se nepřítel přiblížil, pak také možnost zpoza krytu vyskočit a protivníka skopnout na zem nebo mu přesnou ranou rozpoltit lebku. Což jsou všechno přednosti, o nichž si ostatní třídy mohou nechat jen zdát.
Star Wars: The Old Republic pro PC zatím nemá stanovené datum vydání, letošek ale téměř jistě nestihne - více v našem zpravodajství:
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Na lovu lidí v Star Wars The Old Republic [26.6.2009 10:10 - levis]
Filmeček ze Star Wars The Old Republic [2.6.2009 04:04 - levis]
Planety a světy Star Wars The Old Republic [4.5.2009 13:13 - levis]
zdroj: IGN