zavřít

Temné síly v Castlevania: Curse of Darkness

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na podzim se na konzolích PS2 a Xbox objeví zbrusu nová kapitola ve známé sérii, která nabídne trochu netradiční příběhový rámec.

Namísto některého z chrabrých zástupců obvyklých vampýrobijců se zhostíte role samotného Hectora, Devil Forgemastera a bývalého služebníka hraběte Drákuly. Tvůrci hovoří o novém směru v sérii - v Curse of Darkness se po smrti strašlivého Nosferatu v Evropě objeví podivná nákaza, co zahubí spoustu lidí. Mezi nimi bude i Hectorova přítelkyně, pročež se tento posléze rozhodne probít se zpátky do Drákulova hradu a zjistit, co je toho příčinou.


Podobně co v Symphony of the Night pro PSX má hlavní postava mít po svém boku řadu pomocníků, v případě Hectora to bude přes třicet "nevinných démonů" s unikátními dovednostmi, jež se ještě dále mají vyvíjet. Sem bude patřit schopnost otevřít těžké dveře či umožnění Hectorovi létat. Vedle rozličných pastí a hádanek ústředního protagonistu mají čekat především souboje (pochopitelně s přesilou zejména nemrtvých kreatur), díky nimž však získává potřebnou zkušenost pro posílení klíčových atributů. Do kolonky akce patří i volba z rozličných zbraní, jako je kupř. klasický meč, který má posléze nabídnout jedinečná komba. Zkrátka další variace na Devil May Cry a můžeme jen doufat, že předchozí Lament of Innocence tvůrci výrazně překonají, jinak by nebylo moc o co stát.
zdroj: PR

martin

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.