zavřít

Tankistou v multiplayeru Call of Duty World at War

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Budete moci řídit tanky a se získanými perky dosáhnete třeba rychlejšího otáčení dělové věže. + MP OBRÁZKY

Jednou z novinek v nadcházející druhoválečné střílečce Call of Duty: World at War bude síťový mód War, v němž proti sobě budou dva týmy zápasit o kontrolu nad jednotlivými částmi mapy. Jenže pozor: poprvé v sérii budete moci v multiplayeru sednout do tanku a skutečně jej řídit. Obrněná vozidla pochopitelně představují nejpohodlnější způsob, jak udržovat dohled na tím, co se dějě v bezprostředním okolí, proto budou do tohoto módu jako dělané. A to i přesto, že hardcore fanoušci si je pro své rankované zápasy dost možná budou chtít vypnout, což hra samozřejmě dovolí.

Dle prvních dojmů zahraničních redaktorů přitom tanky nejsou zdaleka neporazitelné. Proti nim mluví jejich neobratnost a pomalé otáčení, díky němuž mívají protihráči dost času na trup přilepit dálkově odpalovanou nálož nebo zamířit z bazuky. Kulomety se navíc často přehřívají, takže tankisté musí mezi střelbou dělat pauzy a často jim tak celá skupina nepřátel stačí proklouznout mezi prsty.


Podstatné tedy bude, zda se vám podaří si zasloužit tolik potřebné upgrady neboli perky, zvyšující rychlost otáčení hlavní dělové věže (perk Greased Bearings), větší palebnou kadenci (Ordinance Training), chlazení tolik přehřívaných částí (Water Cooler) nebo rychlost obou pásů (Lead Foot). S každým získaným perkem se prý tanky stanou podstatně nebezpečnější..

Call of Duty: World at War vyjde 11. listopadu 2008 pro PC, Xbox360 a PS3, předobjednávejte zde - více v našich článcích:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Drsné válčení v Call of Duty World at War  [21.8.2008 11:11 - mart]
Hydroplán a Rusové v Call of Duty World at War  [17.7.2008 21:21 - campercz]
Pod rybářskou vesnicí v Call of Duty World at War  [26.6.2008 15:15 - levis]
zdroj: Gamepro

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.