zavřít

Tajemství japonské vesnice ze Siren Blood Curse

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Epizodický horor na podzim zamíří v kompletním Blu-Ray vydání i na pulty českých obchodů.

Kdo z fanoušků hororového žánru nechtěl pokoušet štěstí na japonském PlayStation Network a platit extra za každou z dvanácti epizod strašidelného Siren: Blood Curse, jistě uvítá tiskovku od českého Sony. Ta sice neuvádí konkrétní datum, ale slibuje vydání všeho materiálu s nějakým bonusovým obsahem přehledně na jednom Blu-ray disku letos na podzim:
  Mrazivé události okolo titulu Siren Blood Curse se dějí v japonské vesničce Hanuda. Hanuda je tmavé a tajuplné místo, jako zamrzlé v sedmdesátých letech, a obklopené rudým mořem. Americký televizní štáb přichází do vesničky prozkoumat a nafilmovat takzvanou “Ztracenou vesnici”, kde se podle pověsti obětovaly lidské oběti. Vy v úloze návštěvníků zjistíte, že na vesnici byla uvalena starověká kletba a máte za úkol zachránit přeživší obyvatele. Lovit se vás vydají potvory jménem Shibito (živoucí mrtvoly) a jiná strašidelná monstra. A jestliže se do vás pustí, hrozí vám velké nebezpečí, že se jednou z těchto příšerných bestií stanete i vy sami.

  V průběhu hry si zahrajete v kůži každého z návštěvníků. Unikátní systém Sight-Jack umožňuje bezproblémově přepínat mezi pohledem lovených (vy) a lovců. Zatímco krev, vnitřnosti a jiné nechutnosti jsou zvýrazněny úžasnými grafickými efekty, pokročilý fyzický model zabezpečuje šokující realistické animace postav.
Siren: Blood Curse pro PS3 je v současnosti epizodicky ke stažení i na českém PSN, krabicově u nás vyjde na podzim - více v našich článcích:

Pokažený výlet v hororu Siren Blood Curse  [7.7.2008 12:12 - levis]
Videa: Siren Blood Curse, 50 Cent, Sacred 2  [29.4.2008 18:18 - levis]
Odhalení horroru Siren Blood Curse  [18.4.2008 11:11 - levis]
zdroj: PR

Novinky na CZC.CZ

 • hra MediEvil (PS4)

  Plnohodnotný remake legendární akční adventury, která před ...

  949 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1999 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1699 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.