Super Sculptor z vás zadarmo udělá surrealistického sochaře
zdroj: tisková zpráva

Super Sculptor z vás zadarmo udělá surrealistického sochaře

6. 1. 2016 14:02 | Preview | autor: Adam Homola |

Abstraktní a surrealistická sochařina není mezi hrami zrovna rozšířeným fenoménem a tak není divu, že ani Super Sculptor není velkou hrou. Jde o malou, bezplatně dostupnou hříčku, která je k mání na portálu itch.io. Namísto klasicky strukturované hry tu ale najdete svérázný systém, u nějž se zapotí spíše vaše kreativní stránka, než logická či reflexní.

Surrealistické sochy můžete vytvářet na malém plácku pomocí třiceti roztodivných předmětů od televizí, přes oční bulvy, až po ananasy. Klidně tak lze vytvořit podivnou strukturu plnou mávajících rukou z motorových pil a koblih.

Během hraní máte možnost také zpomalit čas a vybudovat komplexní objekty, jejichž hodnota roste podle použitých ingrediencí. Vedle hodnoty vyjádřené v dolarech musíte také ohromit pomyslné návštěvníky pomyslného muzea. Ti vyjadřují svůj souhlas, nesouhlas, či rovnou znechucení pomocí příslušné ikonky v levém dolním rohu a je na vašem kreativním umu, jestli je dokážete třeba i šokovat.

Po dokončení vyfasuje vaše mistrovské dílo automaticky vygenerované jméno, tudíž alespoň s pojmenováním výtvoru si nemusíte dělat hlavu. Super Sculptor je zdarma k dostání na této stránce a zájemci mohou vývojáři přispět i několika dolary.

Nejnovější články