zavřít

Středověká akce Knights of the Temple už vychází

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zatímco americké publikum na novou akční hru se středověkou tématikou - Knights of the Temple - teprve čeká, v Evropě tento titul vývojářského týmu Starbreeze Studios právě vychází.

zdroj: Archiv

Tak to alespoň tvrdí jeden z vývojářů ve svém rozhovoru pro HomeLAN. Pořídit si ji mohou jak majitelé PCéček, tak konzolí. Knights of the Temple vypráví o nalezení sebe sama a uvědomění si, že neexistuje čisté zlo nebo dobro. Hráč, coby nováček známého a pověstmi opředeného řádu Templářů - Paul, na začátku hry nebude mít žádné zkušenosti z boje a vlastně ani pořádnou zbraň. Vyskytnete se v době, kdy svět věří v utrpení a spásu, pohany a světce, zázraky i pohromy. Vaším úkolem bude zachránit překrásnou mladou Adelle, kterou unesl jistý biskup, jenž propadl mocnostem zla. Chce totiž využít její sílu k odemčení brány vedoucí přímo do pekel.

zdroj: Archiv Příběh hry vás zavede nejen na místa středověké Evropy a Středního východu, ale také do samotného pekla. Knights of the Temple čítá 29 levelů a obsahuje prý i různé, pro danou dobu typické, zbraně (meč, sekera, luk, aj.), výstroj i architekturu. Hráč bude moci ovládat některé zvláštní síly, s jejichž pomocí lze vyvolat z popela démony a v průběhu celé hry se bude učit novým pohybům, speciálním útočným chvatům a používání nových zbraní. Akce je totiž hlavní částí této hry. Tvůrci se také snažili dbát na vytvoření realistických animací, na jejich motion-capture studio dohlížel dokonce člověk, který dříve pracoval na Matrix Reloaded a Matrix Revolutions (John Klepper).

Vaši nepřátelé mají být různí - rytíři řádu Saracénů, ale také démoni a různé kreatury z pekla. Ovšem kromě soubojů můžete v této hře očekávat také nějaká puzzle, která mají být takovým zpestřením hry a napomoci vedle cut-scén rozvíjet její příběh. Knights of the Temple byla obdařena rovněž multiplayerem. V Xboxové verzi přes Xbox Live, ve verzi pro PS2 bude k dispozici "combat mode" pro dva hráče.

zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.