Stejný a přesto jiný Iron Man 2
zdroj: tisková zpráva

Stejný a přesto jiný Iron Man 2

24. 8. 2009 21:21 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Má si zachovat tvář první hry, ale vyvarovat se jejím chybám. Jak toho noví vývojáři docílí?

Zvětšit zdroj: tisková zpráva Pár týdnů po nedávném oznámení Iron Mana 2 hru Sega předvedla první hrstce novinářů, kteří si z toho odnesli až překvapivě pozitivní zážitek. Vydavatel si prý je moc dobře vědom toho, že jednička (4/10, recenze) u hráčů i kritiky a propadla - tudíž pokračování svěřil jinému internému týmu, který se má z chyb svých předchůdců poučit.

Změnil se třeba oblek hlavního hrdinu. Mezi jednotlivými módy totiž už nebudete muset sami přepínat, hra to udělá za vás: na zemi se vám budou štíty a zbraně rychleji dobíjet, naopak jakmile vzlétnete, půjde veškerá energie do urychlovačů (což zase zbraním a štítům ubere). Mimochodem, přepínání mezi pohybem po zemi a létáním bude od nynějška celé jen záležitost hýbání páčkou na ovladači.

Iron Man se také dovede přizpůsobit bojové situaci: pokud ho bude čekat bitka na blízko, jednoduše si přepne do "módu kung-fu" a vytáhne tak na protivníka jiné chvaty a údery, než by tomu bylo klasicky. Autoři vás také tentokrát chtějí zatáhnout do pestřejšího prostředí - v případě předvedené úrovně to byla továrna, v níž hrdina zápasil s obrovitými roboty a pak prchal před výbuchem trochu ve stylu závěru šesté filmové epizody Hvězdných válek.

Iron Man 2 vyjde příští rok na jaře pro Xbox 360, PlayStation 3, Wii, PSP a DS - více v nedávném oznámení.

zdroj: IGN

levis

Nejnovější články