zavřít

Spore Cute and Creepy: pazoury, přísavky a drápy

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Co všechno příšerky naučí první rozšíření evolučního Spore? + OBRÁZKY

EA se rozhodli obsah svého letošního evolučního Spore (7+/10, recenze) rozšiřovat postupně a nechat si dobře proplatit vše, co do hry přidají. V případě Spore: Cute & Creepy Parts Pack to bude konkrétně rozšířená knihovnička částí těla s dvanáctkou nových hlav, rukou, nohou a dalšího příslušenství (tj. celkem šedesát novinek).

Z nových hlav se těšte na mimozemské sensory, roztomile zaoblené tvářičky, zvířecí čumáčky atd. Co se názvu přídavku týče, doplňků prý bude víc strašidelných než roztomilých: většinu nových pracek budou představovat pazoury, přísavky nebo drápy, místo noh zase svoji příšeru obdaříte protáhlými kopýtky nebo mimozemskými packami. Řada nového obsahu bude v ostrých tvarech, případně má svoji strukturou/látkou evokovat listí a přírodu obecně.


Vedle toho do hry přibude osmačtyřicet nových textur, jimiž příšerku následně obalíte: chybět nebude ani pořezaná kůže v duchu těch nejlepších zombie krváků nebo záplatování a la Sackboy (čili maskot LittleBigPlanet). A konečně se hra dočká rozšíření i o čtyřiadvacet nových animací - z těch roztomilých se příšerka naučí pověstnou měsíční chůzi Michaela Jacksona, balet nebo příznačný "flirt", při němž na vás začne svůdně vrtět ocáskem (příp. tím, co jí místo něj připnete).

Ale budou tu i animace strašidelné: vratká chůze okoukaná od zombíků, zlověstné smíchy a další. Každý pohyb mimo to doplní vhodná techno/taneční hudba. A ještě na závěr: všechny novinky hra šikovně umístí na zvláštní stránku v editoru Tvoření příšerek, takže je nebudete muset zdlouhavě hledat mezi těmi již existujícími. Mimochodem, podle výroční zprávy EA se původního Spore za první tři týdny prodalo (nebo vyexpedovalo na trh?) již dva miliony kusů.

Spore: Creepy and Cute Parts Pack pro PC u nás vyjde 18. listopadu pod názvem Balíček strašidelných a roztomilých doplňků za 399,- Kč - více v oznámení.
zdroj: IGN

levis

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.