zavřít

Shadow Boxing - bojová hra na motivy filmu

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

S rozpočtem 3,5 milionů dolarů vzniká v Rusku pod taktovkou režiséra Alekseje Sidorovova, jenž je má na svém kontě mimo jiné seriál Brigáda, akční film, který se bude podle IMDB ve světě jmenovat Boxing a Shadow (podle jiných zdrojů Shadow Boxing nebo i Shadow Boxer).

Jde prý o vůbec největší projekt ruského filmu. Kdyby se vám snad zdálo, že jsme se poněkud odchýlili od našeho zaměření, už se náhodou pomalu dostáváme k jádru věci... Na základě licence tohoto filmu totiž nyní vzniká také third-person akční bojová hra - Shadow Boxing, která by měla vyjít právě v den premiéry onoho filmu, tedy 17. března 2005. Vydavatelská práva na ni získala známá společnost Akella.

Hra Shadow Boxing bude vycházet z příběhu své filmové předlohy a nechá hráče zažít ty nejpernější okamžiky snímku. Hlavním hrdinou je muž jménem Artem Kolchin a chvílemi prý i jistý zlotřilý úkladný vrah známý jako "Snake". Základem hry jsou neustálé souboje v nejrůznějším prostředí a s rozmanitými nepřáteli. Coby zbraně budete moci využít množství předmětů ve svém okolí. Nepřátele budete moci odrovnat i za použití účinných komb. Vlastně půjde o bojovou arkádu, protože na konci každého levelu, během něhož se utkáte s množstvím zloduchů, bude čekat i nějaký náročnější boss ovládající vlastní styl boje. Zda se budou ve hře vyskytovat i pořádné zbraně, zatím nevíme a bohužel to nelze vyčíst ani z obrázků, neboť žádné k dispozici nemáme. Pravděpodobně však půjde pouze o přímé kontaktní souboje. Animace postav prý jsou vytvořeny za pomoci technologie "motion capture".

zdroj: Akella

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.