zavřít

Seriáloví hrdinové ožívají v akci Miami Vice

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak jsme vás nedávno informovali, vzniká ve studiu Atomic Planet herní podoba oblíbeného amerického seriálu z 80.let Miami Vice.

Ve stejnojmenném titulu pro PC se dostanete do příběhu, točícího se kolem nastupujícho bosse kolumbijské drogové mafie. Střídavě si budete moci zahrát za obě hlavní postavy, tedy policisty Crocketta a Tubbse, kterým navíc zamotá hlavu krásná dcera ústředního padoucha. Vývojáři se prý snažili, aby celá hra působila jako epizoda ze seriálu, takže můžeme očekávat spousty adrenalinové akce v typických prostředích Miami Vice (policejní ústředí, hotely atd.).

Hratelnostně bude hra mixem střílečky a stealth-akce, ale neobejdete se ani bez prozkoumávání či interakce mezi hlavními hrdiny navzájem. Vývojáři Miami Vice přirovnívají k mixu Max Payne a Dead to Rights, uvidíme, jak tedy nakonec finální produkt dopadne. Postavy Crocketta a Tubbse budou disponovat odlišnými schopnostmi, v některých misích mezi nimi budete moci dokonce libovolně přepínat a využívat tak jejich odlišností.

Základní zbraní Crocketta bude pistole Dornhaus & Dixon, Tubbs zase nevyleze bez své brokovnice Ithaca. Kromě toho ale naleznete ve hře ještě 12 dalších sekundárních zbraní, mezi kterými nebude chybět odstřelovací puška, Uzi, Beretty a nebo granátomet. Ne všechny zbraně ale budou dostupné vždy oběma postavám. Miami Vice využije vlastní engine od Atomicu s názvem APETEK, o jehož práci asi nejlépe vypoví příslušné screenshoty u nás v galerii. Hra by měla být venku ještě letos, počítá se s koncem listopadu, případně začátkem prosince.
zdroj: HomeLan

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.