zavřít

Sega Bass Fishing: rybaření pro Wii

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nadcházející rybářskou sezónu nebudete muset trávit u řek, postačí Wii a nová hra od Segy.

Spolu se začátkem nadcházející rybářské sezóny se majitelé Wii dočkají předělávky stařičkého hitu SEGA Bass Fishing, jehož vydavatel Arc System Works čerstvě uvolnil první čtveřici obrázků. Na diskusních fórech se hráči již dokonce dohadují, nakolik je grafická stránka hry uspokojující a zdali ve skutečnosti nejde o obrázky ze staré dreamcastové verze (1999), což však její majitelé vyvrací s poukázáním na nové efekty (odrazy na vodě), lepší textury apod.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Ve hře si budete moci přizpůsobit denní dobu i počasí a rybařit v celkem patnácti krajinách. Hlavním tahákem bude bezpochyby ovládání hry pomocí Wiimote a Nunchuku, které však zatím blíže popisuje jen homepage v japonštině. Nabízí se také otázka, nakolik se hra bude lišit od Hooked! Real Motion Fishing, které též vznikají ve studiích japonských vývojářů SIMS. Oba tituly budou podle podporovat Wi-Fi multiplayer.
zdroj: homepage

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.