zavřít

Rozběsnění vlkodlaci z mýtické Legendary

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hladová monstra trhají končetiny a dobývají se do oken ve čtyřech minutách. Bude lepší než Turning Point?

Válečný Turning Point letos na jaře, futuristická FPS s mýtickými potvorami Legendary (dříve známá jako Legendary: The Box) na podzim: takový je plán vývojářů ze Spark Unlimited. Toto své druhé dílko naposledy předvedli televiznímu pořadu G4TV, kde byl názorně vysvětlen pohyb příšer i předvedeno, jak šplhají po zdech a dobývají se do oken, cítí-li uvnitř kořist. Orientaci budou mít monstra slušnou, dlouhým tlapám vlkodlakovým se proto budete muset vyhýbat třeba schováváním se za sloupky na nádvoří, jak ukáže další souboj. Alternativně budete moci házet Molotovovy koktejly a doufat, že hloupá monstra omylem chytnou oheň.


Legendary záběry z hraní

Co je oproti dřívějšímu videu nové je utrhávaní rukou, jak to velice krutě předvede jeden z vlků na nebohé oběti. V závěru autoři nikdy neopomenou představit jejich milovaného Minotaura, jehož navíc ponížili z unikátního bosse na obyčejnou potvoru a tudíž se s ním setkáte nejen několikrát za hru, ale i v množném čísle. V takovém případě bude třeba držet při životě vašeho parťáka jako ve videu, aby se k vám netvor otočil nechráněnými zády. Jak sam uvidíte v závěru ukázky, tváří v tvář totiž bude pěkně nebezpečný.

Legendary vyjde na podzim pro PC, X360 a PS3 - více v předchozích článcích.
zdroj: G4TV

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.