zavřít

Robin Hood: Legend of Sherwood homepage

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Francouzský vydavatel Wanadoo dnes rozběhl oficiální stránky pro taktickou strategii Robin Hood od německých vývojářů Spellbound, kterou byste si neměli plést s chystanou předělávkou Defender of the Crown z Amigy.

Hra s podtitulem Legend of Sherwood je velmi podobná populární sérii Commandos nebo Desperados a psali jsme o ní podrobně tento týden v preview nebo novince. Na její homepage naleznete popis příběhu, hlavních charakterů a jejich zbraní nebo speciálních schopností, tucet nových obrázků, čtyři pěkné wallpapery na plochu do Windows nebo tři hudební ukázky ve formátu MP3. O termínu vydání se dosud pouze spekulovalo a byly vypouštěny různé protichůdné informace, ale na webu Robina Hooda je nyní uveden listopad 2002.

zdroj: TTG

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.