zavřít

Rebelská povstání v Europa Universalis III: In Nomine

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Budou si volit vlastního vůdce a ve jménu někoho nebo něčeho vladaři pořádně zatopí.

Pokud si vzpomenete na své hodiny školní latiny, určitě vám nebude dělat problém rozšifrovat podtitul datadisku k historické strategii Europa Universalis III: In Nomine. Ten totiž stojí i v pozadí samotné hry: právě "ve jménu", ať už někoho nebo něčeho, se budou odehrávat všechny důležité bitvy a vůbec události, které přídavek pokryje.

A to zdaleka neplatí jen pro znepřátelené národy, protože podstatných změn doznají i rebelové, nyní schopní mnohem lepší organizace i soustředěného boje (však je sami autoři nazývají "rebely s příčinou"). Už se nespokojí s tím, že by zničili část vašich provincií nebo vyplenili úrodu, ale pokaždé si budou diktovat jiné podmínky.


Nacionalisté se budou snažit odštěpit a založit vlastní zemi, naopak patrioti se pokusí zrušit vaší vládu a připojit se k okolním zemím. Heretikové či skupiny zaměřené proti placení daní se zase zaštítí ideologickými frázemi či vlastními hnutími. A protože rebelové si tentokrát dovedou zvolit vůdce a naverbovat armádu, asi je nebudete chtít nechat jen tak křičet své požadavky do větru. Ještě, že autoři vám skrz herní interface a nápovědu tentokrát dají více nahlédnout do věcí, které by rebely mohly případně odradit nebo zastavit.

Europa Universalis III: In Nomine vyjde ještě tento měsíc formou digitálního downloadu - více v oznámení.
zdroj: IGN

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.