Připomenutí MMORPG Lord of the Rings Online
zdroj: tisková zpráva

Připomenutí MMORPG Lord of the Rings Online

6. 12. 2006 18:18 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Dnes si připomeneme první onlinovou verzi Středozemě v masivně multiplayerové hře s názvem Lord of the Rings Online (LOTRO), jejíž spuštění očekáváme na jaře 2007.

Právě teď tento titul prochází fází beta a jak jsme se dozvěděli v rozhovoru s vývojáři z Turbine Entertainment na stránkách magazínu Firingsquad, máte-li zájem zúčastnit se jeho testování, je prý ta nejvhodnější doba zapsat se. Jak tvrdí sami tvůrci, LOTRO vypadá údajně báječně a oni mají plné ruce práce s jejím aktualizováním a vypilováváním na základě připomínek betatesterů. Jejich ohlasy jsou prý jinak velmi pozitivní.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Lord of the Rings Online má být skutečně autentickým odrazem Tolkienovy Středozemě. Uspokojit by měla hráče všech kategorií, tedy jak hardcorové pařany, tak i úplné nováčky. Původní knihy slouží vývojářům coby vodítka k vytvoření bohatého a úžasného fantasy světa Středozemě Třetího věku, od Frodova odchodu z Kraje. Neznamená to ale, že bude mít LOTRO přesně načrtnutý příběh. Ten si vytvoří každý hráč sám. Nicméně při úvodním spuštění hry v ní bude obsaženo kolem 1200 questů, z nichž většina bude nějak spojena s událostmi v románech. Mnohé další vás ale nechají zažít vlastní dobrodružství.

Těšit se samozřejmě můžete na navštívení různých známých míst (např. Roklinka, Větrov, Hůrka) a také setkání s celou řadou slavných postaviček (Gandalf, Gimli, aj.). Zároveň si tvůrci ale ponechali prostor i pro představení vlastních nápadů, takže vedle bojů se Skřety a dalšími klasickými nepřáteli, se nakonec utkáte rovněž s novým stvořením jako je nebezpečný Rogmul. Celkem bude mít LOTRO při spuštění 2200 monster. Systém soubojů má být dosti různorodý a umožňovat funkci automatického útoku. Kromě toho zde budou jakési speciální události (určené třídou hráče), na jejichž základě se otevřou další možnosti, díky nimž budou pak boje ještě interaktivnější. Další unikátní vlastností LOTRO v souvislosti se systémem soubojů jsou kombinace, a to kombinace schopností jednotlivých členů skupiny v boji, takže jejich společný útok nabude koordinované podoby.

korgull

Nejnovější články