zavřít

Případ Tony Tough: Night of Roasted Moths

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Prograph Research mají kromě střílečky Tsunami 2265, o které jsme Vás informovali nedávno, rozpracovanou také další hru.

Její název je Tony Tough: The Night of Roasted Moths a půjde o 2D adventuru, která by se už na první pohled do galerie nechala svým stylem srovnat například se Stupid Invaders.


další nové obrázky

Tony Tough: The Night of Roasted Moths Vás seznámí s obrýleným hrdinou malého vzrůstu avšak téměř profesorským vzezřením - Tonym. Ten se jako soukromý vyšetřovatel podílí na zapeklitém případu, v němž jde o naprostého a nebezpečného psychopata, který bezostyšně krade dětem o Halloweenu cukroví.

Velmi barevný cartoonovský styl, nelineární příběh a jednoduchý point&click interface Vás bude provázet více než 60 různými lokacemi. Během hry se setkáte také s více než 30 interaktivními a humornými postavičkami. Přesné datum vydání teprve bude oznámeno (v plánu je léto 2002). Nicméně i tak jde o informaci pouze orientační, neboť GotGameEntertainment budou hru vydávat pouze v USA. Kdy a jestli vůbec se hra dostane také k nám je zatím ve hvězdách.
zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.