zavřít

Political Machine - zákulisí prezidentské kampaně

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Letos Amerika opět volí svého prezidenta.

Pokud byste rádi nahlédli do zákulisí takové předvolební kampaně, můžete to zkusit se strategickou hrou The Political Machine, která vás rovnou postaví do role manažera kandidáta na prezidenta USA. Cílem pochopitelně je, aby váš kandidát onu pozici získal. Hra by měla vyjít v květnu, přičemž už v polovině března by měla být k dispozici beta. Hra bude obsahovat nejen single-player, ale také multiplayer.

Herní mapa The Political Machine je založena na skutečných Spojených státech. Každý stát si potrpí na něco jiného a vy, jako kandidátský manažer, byste měli být do všeho řádně zasvěceni. Vaše práce samozřejmě začne už první lednový týden volebního roku a končí dnem voleb (v listopadu). Pod palcem budete mít všechno, tedy i finance, kampaně, propagaci, komunikaci s tiskem, veřejné vystupování a zodpovídání otázek potencionálních voličů, atd. Více se o hře můžete dozvědět na oficiálních stránkách.

zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.