zavřít

Pokažený výlet v hororu Siren Blood Curse

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Američtí filmaři jedou do japonské vesnice a nemají ani tušení, co na ně čeká..

Na vlně hollywoodských remaků japonských hororů se ponese i strašidelná adventura Siren: Blood Curse, kterou se vývojáři nakonec rozhodli distribuovat coby sérii dvanácti stažitelných epizod letos v létě. Ve hře se vrátíte na místo tzv. Zmizelé vesnice, čili místa, kde podle legendy měla být před třiceti lety složena jakási hrozivá lidská oběť. To je látka jako dělaná pro americké filmaře, kteří sem přijedou natáčet, ale jako obvykle se něco strašlivě zvrtne..


Hra přitom nebude navazovat na předchozí díly. Jak říkají sami autoři, pokud by se události v předchozích dvou hrách skutečně staly, byla by Blood Curse něčím jako filmovou adaptací: se stejným námětem a podobnými událostmi, ale odlišnými postavami a celým zpracováním.

Své místo tu mají i američtí filmaři, s nimiž se mají prý snáze ztotožnit západní hráči. Snad si k nim tamní hráči opravdu vybudují sympatie rychleji než k japonským obyvatelům vesnice, pravdou však budiž, že výběr bude zcela svobodný a kdo si raději zahraje za "domorodce", nic mu nebude bránit.


Siren: Blood Curse trailer #2

V rámci toho se samozřejmě můžete těšit na různá společenská faux pas a pochopitelně nejrůznější druhy dorozumívání, protože místní budou znát jen několik anglických slovíček..

Siren: Blood Curse pro PS3 začne v Japonsku vycházet příští měsíc, do Evropy a Ameriky se dostane zřejmě s několikaměsíčním zpožděním.
zdroj: WP, Gamersyde

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.