zavřít

Planeta plná čutalistů ve Football SuperStars

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Onlinovka na zelených trávnících nabídne zápasy proti 11 živáčkům a možnost stát se virtuálním Beckhamem.

FIFA nebo Pro Evo jsou bezpochyby kasovní trháky. Přes více či méně fungující multiplayerovou část a progamingové ambice jim však pořád něco chybí - a to "něco" se rozhodli zavčasu klofnout vývojáři z Monumental Games.

Jejich čerstvě oznámená online hra Football SuperStars samozřejmě nebude postavena jen na krátkých životních epizodách na trávníku, nýbrž hlavně na světě, který se kolem fotbalových hvězdiček často až nezdravou rychlostí točí. Chybět nebude ani tradiční koketování s manažery velkých klubů nebo malá rivalita mezi živými hráči, která přinese na online plácky zcela nový a realističtější rozměr (Dirk Kuijt k nizozemské repre by mohl vyprávět :) Rozhodně je dobré počítat s větší než malou dávkou nevraživosti - tohle jsou online trávníky, zdaleka ne každého tedy čeká kapitánský flek v AAA týmu. Podporovány budou mače pro tři, pět, sedm nebo všech jedenáct hráčů.


Jelikož se fotbalové MMO úspěšně dostalo do fáze alfy, hledají vývojáři první externí testery (v případě zájmu se hlaste zde), jenž budou mít tu čest vidět fotbálek jako první v pohybu. Pokud se opravdu stanete testerem této MMO ze světa kopané, dá se ponejvíce očekávat častá "generálka" vlastních zápasů: "Děláme první hru, které je určena pro příznivce onlinovek a zároveň fanoušky fotbalu. Zápasy samotné můžou být superrealistické, ale prozatím to nemusí technicky klapnout." Široká veřejnost se tak musí spokojit s prvními rendery prvních poněkud nefotbalových herních prostředí hráčů a... hráček. Na první pohled je jasné, že tady se hraje na efekt, nikoliv na licence.

Football SuperStars se rodí pod dohledem neznámého vydavatele CyberSports a to pouze na PC. Mezi lačné hráče dopadne někdy ve druhém kvartálu roku 2008.
zdroj: PR, Eurogamer

jester

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.