zavřít

Pád letadla v sedmi minutách z Lost Via Domus

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sestřih filmečků i záběrů z hraní chystané akční adventury Lost Via Domus dle TV seriálu Ztraceni.

Sedmiminutový video sestřih filmečků i záběru z hraní blíže představuje finální podobu akční adventury Lost: Via Domus podle TV seriálu Ztraceni. V úvodu uvidíte působivý pád letu Oceanic Flight 815 i následné seznámení s Jackem, který prohlíží hlavního hrdinu Elliota. V dalších záběrech pak nechybí černobílý flashback s různými hlasy nebo focení slečny na pláži, útěk džunglí před kouřovým monstrem, puzzle se zadáváním kódu i hledání kompasu, na němž naleznete latinský nápis "Via Domus", cesta domů.


Lost: Via Domus 7min video

Z nových preview jsme se dozvěděli, že podstatnou roli v příběhu bude hrát mj. fotka, kterou Elliot pořídil ještě před nástupem do letadla: totiž portrét Kate, která na palubu nastoupila s želízky na rukou. Konečně také víme, že své hlasy do hry nakonec poskytla jen šestice herců (tzn. postav Desmonda, Bena, Mikhaila, Mr. Friendly, Claire and Sun), zatímco ty zbylé namluvili dubléři. Šedesátiminutový soundtrack složil známý herní skladatel Michael Giacchino (Medal of Honor).

Lost: Via Domus vyjde v březnu pro PC, X360 a PS3 a již teď si ji můžete předobjednat - více v našem preview.
zdroj: Gamersyde, IGN

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.