zavřít

Oznámení válečné strategie Hearts of Iron

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Paradox Entertainment (Europa Universalis I a II) a Strategy First dnes oznámili, že možná ještě letos na podzim přijdou také se svou troškou do mlýna a vydají svou novou válečnou strategii s názvem Hearts of Iron.

Herní mapa bude tak rozsáhlá, že pojme všechny národy tehdejšího válečného období, tedy doby v rozmezí let 1936 - 1946. Každý z národů je hráčům k dispozici. Hearts of Iron je v první řadě založena na konfliktech mezi světovými řády jako je fašismus, komunismus a demokracie. K dispozici bude též generátor scénářů skýtající nespočet kombinací. Ten dá hráčům možnost měnit nebo tvořit vlastní nastavení či kampaně.

Důležitým článkem Hearts of Iron bude vylepšený model výzkumu umožňující hráčům získat v průběhu války mnohem účinnější zbraně. Hra bude rovněž obsahovat unikátní politický systém včetně historických osobností - generálů a politických vůdců; více než 100 pozemních, vzdušných a námořních jednotek; a ošizeni nebudete ani o multiplayer mód s možností hry přes Internet.
zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.