Oznámení válečné strategie Hearts of Iron
zdroj: tisková zpráva

Oznámení válečné strategie Hearts of Iron

5. 4. 2002 20:26 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Paradox Entertainment (Europa Universalis I a II) a Strategy First dnes oznámili, že možná ještě letos na podzim přijdou také se svou troškou do mlýna a vydají svou novou válečnou strategii s názvem Hearts of Iron.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Herní mapa bude tak rozsáhlá, že pojme všechny národy tehdejšího válečného období, tedy doby v rozmezí let 1936 - 1946. Každý z národů je hráčům k dispozici. Hearts of Iron je v první řadě založena na konfliktech mezi světovými řády jako je fašismus, komunismus a demokracie. K dispozici bude též generátor scénářů skýtající nespočet kombinací. Ten dá hráčům možnost měnit nebo tvořit vlastní nastavení či kampaně.

Důležitým článkem Hearts of Iron bude vylepšený model výzkumu umožňující hráčům získat v průběhu války mnohem účinnější zbraně. Hra bude rovněž obsahovat unikátní politický systém včetně historických osobností - generálů a politických vůdců; více než 100 pozemních, vzdušných a námořních jednotek; a ošizeni nebudete ani o multiplayer mód s možností hry přes Internet.
zdroj: TTG Obrázek zdroj: tisková zpráva

korgull

Nejnovější články