Oznámení tycoonu Heart of Empire: Rome
zdroj: tisková zpráva

Oznámení tycoonu Heart of Empire: Rome

20. 8. 2004 20:20 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Právě probíhající Game Convention v Lipsku zaznamenala oznámení další nové hry, která by se měla objevit někdy v průběhu první poloviny příštího roku, konkrétně snad už prý v květnu.

news zdroj: tisková zpráva Původcem tohoto oznámení je mezinárodní vydavatelská společnost Deep Silver a britské vývojářské studio Deep Red, jejichž společným a zároveň prý dosud také nejambicióznějším dílem má být nová budovatelská strategie s pracovním názvem Heart of Empire: Rome.

Hráč by měl v této hře dostat možnost vytvořit a řídit starověký Řím, v celé jeho nádheře. Díky 3D enginu, který je základem tohoto titulu, budete mít v podstatě neomezenou volnost pohybu, takže své město budete moci sledovat jak z ptačí perspektivy, tak se přímo procházet jeho ulicemi spolu s tisíci jeho obyvateli. A když už jsme u těch obyvatel, tak je třeba zmínit, že i ti budou mít nějaké potřeby a na vás bude, abyste je naplnili. Vaše pozice v této hře nebude vůbec lehka, protože zároveň vás čekají různé záludnosti politikaření a mnoho dalších povinností a výzev.

zdroj: PR

korgull

Nejnovější články