zavřít

Oznámení The Lord of the Rings: The White Council

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Electronic Arts dnes oficiálně oznámila vývoj nové role-playing hry pro Xbox 360, PS3 a PC - The Lord of the Rings: The White Council, dříve odhalené jako Project Gray Company.

zdroj: Archiv

zdroj: Archiv Inspirací pro toto dílo se stala slavná filmová trilogie na motivy fantasy románů J.R.R. Tolkiena o Pánu Prstenů, již má na svědomí společnost New Line Cinema. Vydání se předpokládá koncem příštího roku.

The Lord of the Rings: The White Council slibuje epický příběh a velkou volnost pohybu v otevřeném herním světě Tolkienovy Středozemě. Hráči si budou moci vybrat, zda se dobrodružství zúčastní v roli člověka, elfa, trpaslíka či hobita. Všechny povedou k jedinému - stát se hrdinou spolčeným s Bílou radou čarodějů, jejímiž členy jsou slavné postavy jako Gandalf, Saruman, Galadriel a Elrond.

Update 14.7. - trailer předváděný na EA Summer Showcase okouzlil diváky svou impresivní grafikou, představující dle tvůrců cíl, kterému by se chtěli co nejvíce přiblížit v hotové hře. Ta má začínat předtím, než Bilbo najde prsten, čili ještě před dějem Hobbita. Postavy budou svým vzhledem věrně odpovídat hercům z filmu, kteří je též namluví, například Ian McKellen, Hugo Weaving, Cate Blanchett a Christopher Lee.

zdroj: PR, GameSpot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.