Oznámení Sword of the Stars: Born of Blood
zdroj: tisková zpráva

Oznámení Sword of the Stars: Born of Blood

26. 2. 2007 20:20 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Společnosti Lighthouse Interactive a Kerberos Productions dnes oznámily, že chystají addon pro loni vypuštěnou 4X vesmírnou strategii Sword of the Stars (demo).

Ten se má jmenovat Born of Blood a vyjít v polovině dubna. Jeho úkolem je přitom rozšířit rozmanitost a taktickou hloubku hry, stejně jako povznést její herní hodnotu.

Sword of The Stars: Born of Blood vám představí novou rasu, novou formu strategického pohybu, novou lodní sekci, nové zbraně (asi 15), technologie (kolem 25), dva nové scénáře (pro SP i MP), 5 nových typů galaxií i nová nebezpečí a mnoho dalšího. K tomu se bude pyšnit novou sadou grafického uživatelského rozhraní, dalšími grafickými updaty a optimalizacemi. Co se té nové rasy týče, právě k té se vztahuje podtitul datadisku. Zrozeni z krve (resp. důsledkem vyspělé biotechnologie) nyní tito brutální válečníci, zvaní Zuulové, lačně pátrají po svých stvořitelích a nic je nedokáže nezastavit. Addon Born of Blood vám tak odhalí nová zákoutí historie herního světa a naučí vás chápat pojem základní suroviny i trochu odlišně.

zdroj: PR

korgull

Nejnovější články