zavřít

Oznámení Star Trek: Armada II

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Activision nadále těží ze spolupráce (a ostatně i license) od Paramount Pictures na zpracování Star Treku v počítačových hrách a dnes jim v portfoliu chystaných titulů přibyl jeden nový přírůstek.

Jestli dobře počítám, je to po právě vycházejícím Away Teamu a dále pak Bridge Commanderu, Elite Force addonu a Assimilatoru pro letošní rok již pátá hra na vděčné téma oblíbeného seriálu Next Generation s jednoduchým názvem Armada II.


Podobné vesmírné strategie nejsou zrovna mým hobby, ale za zmínku alespoň stojí, že se na vývoji Armady II podílí tým Mad Doc Software složený z bývalých zaměstnanců Looking Glass Studios, což by mohla být jakási záruka kvality. Pokud vás tato hra, z nějakého (pro mne nepochopitelného :) důvodu, zaujala, doporučuji si přečíst tiskovou zprávu Activision o novinkách oproti prvnímu dílu:

Star Trek: Armada II přidává množství nových strategických elementů a vylepšení do oceňovaného systému prvního dílu hry. Mapy ve Star Trek: Armada II jsou nyní plně ve 3D a byly celkově zvětšeny v rozloze. Aby hráč mohl naplno využít jedné nové roviny, nabízí hra nový taktický pohled, v němž je vidět probíhající bitva ve 3D zobrazení. Vesmírné flotily rovněž můžou být seskupovány do 3D formací pro rozličné palebné účinky a pro ještě větší ponoření hráče do děje na obrazovce. Model poškození byl ve Star Trek: Armada II také značně vylepšen a zbraně nyní můžou zničit na každé zaměřené lodi několik různých lokací a sub-systémů.

jd

Novinky na CZC.CZ

 • hra NBA 2K20

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  2499 Kč Koupit
 • hra WRC 8 (Xbox ONE)

  Nikdy předtím nebyla oficiální WRC hra takto autentická. ...

  1699 Kč Koupit
 • hra NBA 2K20

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  2499 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.