zavřít

Oznámení Sins of a Solar Empire Entrenchment

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

První z řady mikrodatadisků přinese sice střídmá vylepšení za mikroceny.

Přes půl milionu kusů je na vesmírnou strategii zcela nevídaný úspěch a nenavázat na Sins of a Solar Empire (7/10, recenze) okamžitě datadiskem, museli by být vývojáři z Ironclad nejspíš blázni. Jenže to naštěstí nejsou, a proto datadisků plánují rovnou celou řadu: sympatické na tom je, že půjde o tzv. mikroexpanze, které sice do hry nevnesou nic zásadního, ale zároveň nebudou ceněny výše než v příznačných mikročástkách.

První rozšíření ponese název Entrenchment a každé rase přidá na jedné obranné platformě s vesmírnou základnou, kde oceníte především její prakticky nedobytnost i možnost dodatečné instalace celé řady dalších zbraní, schopných ubránit celou planetu. Podobně budete moci znatelněji vylepšovat své věže, konečně schopné dostřelit do pořádné vzdálenosti, dále klást minová pole nebo nepřátelské lodě zpomalovat (nejspíš na základě magnetiky) zařízením Subspace Inhibitor.

Co se týče následujících přídavků, ten první se má zaměřit na rozvoj diplomatické stránky hry, ten další pak na přínos nových technických možností a vesmírných lodí. Autoři by mimo jiné rádi zamezili rozdělení hráčů v síťových hrách: pokud budou mít oba účastníci multiplayerového klání datadisk nainstalovaný, jednoduše se jim nové vlastnosti zpřístupní, pakliže by však jeden z nich vlastnil pouze původní hru, samozřejmě na úkor protivníka nebude znevýhodněn.

Sins of a Solar Empire: Entrenchment pro PC vyjde digitální distribucí koncem tohoto roku v přepočtu zhruba za 170,- Kč. Základní hra se ve stejné době konečně objeví i na českém trhu a to za 299 Kč s českými titulky od TopCD (thx MdT).

zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.