zavřít

Oznámení SCAR: Squadra Corse Alfa Romeo

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost BlackBean Games dnes oznámila, že se jí podařilo uzavřít exkluzivní smlouvu s věhlasným italským automobilovým výrobcem Alfa Romeo a dostat tak možnost vyvinout za pomoci vývojářského týmu Milestone závodní hru s vozy této značky.

Studio Milestone je známo pro své tituly jako Screamer, sérii Superbike vydanou pod hlavičkou společnosti Electronic Arts, případně Racing Evoluzione (Xbox - Atari) nebo FX Racing. Nová hra se má jmenovat S.C.A.R. - Squadra Corse Alfa Romeo a těšit se na ni mohou majitelé PS2, Xboxů, PC i mobilů. Její vydání je naplánováno na druhé čtvrtletí tohoto roku.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.