zavřít

Oznámení Sabotage: Fist of the Empire

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Německý vydavatel CDV dnes poněkud tajemně ohlásil novou akční RPG hru s názvem Sabotage: Fist of the Empire, která Vás zavede do zalidněných ulic futuristického Miracle City.

Poněkud tajemně píši proto, že o této hře nebylo zveřejněno příliš mnoho informací, a už vůbec ne to, kdo vlastně na Sabotage pracuje. To jediné, co Vám v současné době můžeme poskytnout, je informace, že vydání je plánováno na 3.čtvrtletí 2002 a k nahlédnutí máme i první screenshoty a jeden koncept.


další nové obrázky

Tajemně zní i velmi strohý nástin toho, o co ve hře vlastně půjde. Hráč se má stát jakýmsi agentem pracujícím pro nepřátele vlády a procházet speciální tajnou misí, při které bude zapotřebí užít všech dostupných prostředků včetně podvodů, podlých zrad a surového násilí.
zdroj: ToTheGame

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.