zavřít

Oznámení Lord of the Rings Online Mines of Moria

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Trpasličí podzemní města se otevřou v prvním krabicovém datadisku k Tolkienově MMORPG.

Necelý rok po vydání úspěšného MMORPG Lord of the Rings Online (85%, recenze) dnes jeho vývojáři z Turbine v Tolkienově domovském Birminghamu představili první krabicový datadisk The Mines of Moria. Znalcům knižní předlohy či filmové trilogie asi netřeba vysvětlovat, že se v něm podíváte do rozlehlých podzemních měst, které pod horami vybudovali trpaslíci. Autoři však slibují nejen to:

  • Návštěvu městských komplexů pod Mlžnými horami a bitvy s gobliny i tamními příšerami.
  • Stovky nových questů a 6 neviděných druhů prostředí.
  • Posunutí hranice nejvyššího dosažitelného levelu pro postavu na 60.
  • 2 nové třídy Ochránce run a hejtmana (strážce).
  • Kování vlastních zbraní a předmětů, které budou spolu s postavou postupovat na vyšší level a dovolovat pak další úpravy a vylepšování.
  • V rámci této kapitoly později dalších 6 knih (stažitelných přídavků), v nichž dojde na bitvu s Pozorovatelem, pomoc elfím vojskům Galadriel i setkání s Durinovou zhoubou.
Lord of the Rings Online: The Mines of Moria vyjde na podzim pro PC, již za 16 dní si však na homepage budete moci zahrát první z plánovaných miniher, které odměnou za správně odemčení flashové brány do katakomb ukáží první obrázky ze hry.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.