zavřít

Oznámení kooperativní akce Faith and a .45

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dva psanci na útěku před zkorumpovaným naftařem v third-person akci od autorů Total Overdose.

Do éry americké Velké deprese v 30. letech vás vezme nově ohlášená kooperativní střílečka Faith and a .45 od dánských Deadline (autorů Total Overdose). Zhostíte se v ní role dvou psanců na útěku před zákonem a milenců zároveň, Luka a Ruby, kteří bojují svou vlastní soukromou válku proti zkorumpovanému naftaři. Vývojáři slibují řadu lokací napříč celou Amerikou, armády tanků i nebezpečné pyromaniaky. Jak řekl šéf Deadline, jejich tvorba pramení z filmové produkce: ostatně, málokomu asi nenaskočí zjevná podobnost dobového zasazení a hlavních protagonistů s legendárními kriminálníky Bonnie a Clydem.


Faith and a .45 bylo oznámeno pro next-gen platformy, což kromě X360 a PS3 může klidně znamenat i PC (pro které vyšlo i Total Overdose). Na další podrobnosti si však budeme muset počkat do veletrhu GDC (18-22. února).
zdroj: IGN, CVG

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.