Oznámení další detektivky CSI: Dark Motives
zdroj: Archiv

Oznámení další detektivky CSI: Dark Motives

15. 12. 2003 23:23 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Společnost UbiSoft dnes oznámila vývoj nového titulu navazujícího na předchozí hru s názvem CSI: Crime Scene Investigation a založeného na známém detektivním seriálu televize CBS.

Má se jmenovat CSI: Dark Motives a jeho vydání bylo naplánováno na březen příštího roku. Pro hráče zbožňující detektivky a navíc i first-person adventury je to příležitost, jak vyřešit se členy CSI týmu řadu kriminálních činů. Hra bude vyžadovat pevné nervy a inteligenci. Přeci jen zajištění místa činu, vyslýchání svědků a analýza důkazů není jen tak nějaká brnkačka.

Hra má obsahovat oproti své předchůdkyni nějaká vylepšení zahrnující hlubší zkoumání důkazů, větší interaktivitu v laboratoři a stupňovatelnou obtížnost. Těšit se můžete na pět nových případů. Hrdinové Dark Motives budou i tentokrát nadabováni herci z původního seriálu, podíváte se i na některé lokace, uslyšíte stejnou muziku a vůbec počítejte s velkou autenticitou. Hra vám také umožní nastavit si různé volby podle svého vkusu, takže si ji budete moci přispůsobit vlastním schopnostem.

zdroj: PR

korgull

Nejnovější články