zavřít

Overwatch brzy dostane klasický i týmový deathmatch a jednu novou mapu

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

„Nikdy neříkej nikdy,“ by měl Jeff Kaplan napsat stokrát na papír. Hlavní tvář a šéf vývoje Overwatche takhle jednou zavrhl dathmatch, jen aby ho zhruba rok po vydání do hry dal. Deathmatch a team deathmatch ve hře zatím ještě nejsou, ale zahrát si je už můžete na veřejném testovacím serveru. Přidání obou módů do hry je tak otázkou maximálně několika týdnů.

K deathmatchi i jeho týmové variantě samozřejmě neodmyslitelně patří znalost toho, kdo je nejlepší, což se zde nepočítá nijak jinak než na zabití. Vývojáři tak do hry, konkrétně do obou nových módů, přidali novou tabulku s výsledky.

Deathmatch bude v Overwatch klasika, kdy se každý z osmi hráčů snaží jako první dostat na 20 zabití. V případě team deathmatch je to 30 zabití, respektive 30 bodů. Jedno zabití rovná se jeden bod, ale pozor na oživování. Pokud zabijete třeba tři nepřátele najednou a Mercy je oživí, o právě získané tři body přijdete.

Oba nové módy nepůjde hrát na všech stávajících mapách, neboť ty byly vytvořeny pro úplně jiné účely a módy. Vývojáři jich tak vzali jen několik, více či méně je upravili a lehce předělali. Deathmatch si tak zahrajete na mapách Hanamura, Horizon Lunar Colony, Temple of Anubis, Volskaya Industries, Dorado, Eichenwalde, Hollywood a King’s Row.

Zato mapy Black Forest, Castillo, Ecopoint: Antarctica a Necropolis budou hratelné pouze v módu team deathmatch. Jedním z hlavních taháků nového updatu je určitě také zbrusu nová mapa Château Guillard, která je domovem Widowmaker. Bystří hráči si tak jistě všimnou nejedné indicie naznačující příběhové pozadí fialové sniperky. Château Guillard navrhli vývojáři prý konkrétně pro deathmatch.

Celý update, který si už můžete zahrát na veřejném testovacím serveru, obsahuje také desítky dalších větších či menších vylepšení, úprav balancu a oprav bugů. Kompletní seznam všech změn najdete na webu hry a minimálně hráči s oblibou v Junkratovi, Orise a Roadhogovi z nich budou mít velkou radost.

Tagy: online akční multiplayer FPS kooperace

Zdroje: Battle.net

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.