zavřít

Odhalení vývoje nové akce Demons of Mercy

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V rámci Game Developers Conference (GDC) došlo k odhalení vývoje nové akčně-dobrodružné hororové hry s názvem Demons of Mercy.

Tento projekt má na svědomí vývojářské studio Maxum Games, jež si jako jeho základ zvolilo technologii Unreal 3 enginu. Je to dílo postavené na chystané sérii komiksů autora R.H. Stavise (Lara Croft Memoirs). Jeho děj se prý odehrává od nynějška za šest let a popisuje dramatický souboj mezi mocnostmi pekla a nebes. K plnějšímu představení hry, dokonce k její ukázce, by mělo dojít až v červenci během Comic Conu v San Diegu. Její vydání se totiž podle prozatímního teaseru na oficiálních stránkách plánuje pravděpodobně na letošní rok, takže už nejspíš bude co ukazovat.
zdroj: FS

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.