zavřít

Novinky z vesmíru X3: Reunion / X2: The Threat

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Němečtí tvůrci vesmírných simulací X2: The Threat / X3: Reunion nám přinesli v poslední době mnoho zajímavých věcí ze světa X-Universe.

Bohužel je tato série proslavena i svou chybovostí a proto vám s radostí oznamujeme, že jsme se konečně dočkali použitelné opravy pro X3: Reunion - patche 1.4 pro anglickou verzi, který je k dispozici z 3DGamers (60 MB / 163 MB). Pokud se vám při spuštění nedávného hratelného dema zobrazuje chyba "File Not Found", pak si nainstalujte tzv. hotfix (471 KB).

Se sérií X byla vždy spojena silná modařská komunita. Jedním z nejzajímavějších modů vůbec je M7 mod přidávající do hry X3 zcela novou třídu lodí M7 a dále zakoupitelné lodě Terranské flotily. Obrázky nových lodí naleznete v této galerii. Samotný Egosoft takové mody podporuje a občas doporučí některý z těch nejvydařenějších svým fanouškům. Pro X3: Reunion vybrali poměrně atraktivní Callback Mod přidávající do hry kokpity, které jste mohli vidět v předchozích dílech. Interview s tvůrcem modu je v X-Universe News 21 a získat ho můžete po registraci na oficiálních stránkách. Jakmile budete zaregistrovaní, nezapomeňte navštívit české fórum, kde najdete řešení typických problémů, komentáře ke hrám i překladům.

Dle aktuálních informací od hlavního překladatele hry X3: Reunion Martina "Kovi" Kováře probíhá lokalizace dle plánu. Byla pouze přerušena z důvodu náročného překladu bonuspacku do české verze X2: The Threat (X2: Hrozba), kterou včera Hypermax uvolnil na svých stránkách (1,5 MB), včetně velice rozsáhlého manuálu v češtině. Momentálně je přeložena více než polovina textu X3 a překlad bude dokončen do konce března. Pak bude následovat rozsáhlé testování týmem betatesterů z českého fóra a zárověn proběhne překlad manuálu. Dle čerstvých informací od Davida Bočka z Hypermaxu by se česká verze X3 Reunion měla objevit v prodeji s největší pravděpodobností v červnu a stejně jako v případě X2: The Threat bude automaticky obsahovat poslední patch.

zdroj: vlastní, Egosoft, fóra

mdt

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.