zavřít

Nespokojený rapper z 50 Cent: Blood on the Sand

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Přímo on sám si vyžádal změnu vývojářů a asistuje jim, aby hra neskončila propadákem jako Bulletproof. + OBRÁZKY

Hiphopová akce 50 Cent: Blood on the Sand se na jednu stranu sice tváří jako další vypatlaná střílečka, na druhou stranu však její autoři ze Swordfish očividně míří výš než Vivendi s předchozím propadákem Bulletproof. A byl to prý sám rapper, kdo si vyžádal změnu týmu i prostředí a kdo autory urguje s tím, kam mají hru směřovat (např. si stěžoval, že je příliš jednoduchá a stereotypní). Jindy za vývojáři přijde s řadou požadavků: proto se například jeho postava ve hře na krátkou dobu zamiluje nebo bude bojovat rovnou s několika znepřátelenými klany najednou.


Protože se 50 Cent bude pohybovat vždy se skupinou, byla by škoda omezit veškeré pohyby čistě jen na střelbu. Občas proto rapper narazí na puzzly, k jejichž řešení bude potřebovat asistence parťáka (aby si někam stoupl, zatáhl za páčku nebo hrdinu zvedl výš). Z prvního dílu se vrátí také brutální chvaty na blízko v podobě Counterkills, kterých přibude na dvacet nových a tentokrát budou k úspěšnému provedení vyžadovat mačkání tlačítek v pořadí určeném na obrazovce.

50 Cent: Blood on the Sand vyjde na podzim pro X360 a PS3 - více v předchozím zpravodajství.
zdroj: EGM

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.