zavřít

Neskrývaná brutalita Golden Axe Beast Rider

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hratelná E3 ukázka odhalila krvavou jízdu na ohnivých dracích, magii i detaily o bojovém systému.

Hru Golden Axe: Beast Rider jistě napjatě očekávají všichni pamětníci stařičkých akčních plošinovek, a tak nemůžeme opomenout nové informace z E3. Zde se objevila hratelná ukázka v podobě prvního levelu. Rovnou prozradíme, že ohlasy novinářů jsou vcelku pozitivní, a ačkoliv prý nové pokračování doznalo velkého množství změn, atmosféra originálu zůstala zachována.

Autoři zdokonalili bojový systém, takže nyní budete mít možnost provádět několik úderů, skládat komba, blokovat rány, dokonce je i aktivně odrážet. Každý nepřátelský výpad bude mít určitou barevnou stopu, díky které rozpoznáte, o jaký útok se zrovna jedná – pak již stačí jen rychle zareagovat příslušnou klávesou. A pakliže se vám akce podaří, jednoduše přejdete do smrtícího protiútoku, který spolehlivě vyřadí většinu nepřátel.


Z předchozí novinky již víte, že se objeví i magie. Ukázka představila ničivou ohnivou kouli a ohnivý výbuch, sloužící jako plošná obrana proti blízkým protivníkům. Mana se bude doplňovat pouze u sporadicky rozmístěných portálů, kouzla tak budete muset využívat s rozvahou. Speciálním útokem se pyšní i osedlaný drak, jehož ohnivý dech představuje ideální volbu proti skupinám nepřátel.

Oproti dřívějším dílům bude v Beast Rider k dispozici skutečně jen jediný charakter, a to spoře oděná bojovnice Tyris Flare. Její vizáž budete moci upravovat díky mnoha bonusovým brněním a doplňkům, které pořídíte za peníze, padající z mrtvých nepřátel. Autoři se svěřili, že chtějí navodit atmosféru heavy metalu, k čemuž má hrdinčin obleček značně přispět – stejně jako neskrývaná brutalita. Končetiny létající vzduchem a rozpůlená těla nebudou zdaleka ničím neobvyklým, pravá jatka se navíc rozpoutají až v režimu Arena. Zde se vám bude stopovat, jak dlouho vydržíte odolávat nekončícímu přívalu nepřátel. Zklamáním je potvrzení faktu, že se neobjeví multiplayer, i tak to ale vypadá, že hra potěší všechny fanoušky hack and slash akce – pro násilí se v ní rozhodně nepůjde daleko.


Golden Axe Beast Rider E3 záběry z hraní

Golden Axe: Beast Rider vyjde již na podzim tohoto roku pro Xbox 360 a Playstation 3 - více v našem přechozím zpravodajství.
zdroj: GS

campercz

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.