zavřít

Náznaky o dalším dílu America Army: Real Heroes

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V roce 2002 se dostala na trh hra, která byla původně určena k náboru mladých sil k americké armádě.

Jmenovala se America's Army a záhy si získala své příznivce po celém světě. Ovšem ne jako nástroj armády k nalákání odvážlivců, ale jako klasická first-person střílečka s válečnou tématikou. Nyní se objevily jakési náznaky o možném jejím pokračování, a to poněkud netradičně na internetovém zpravodajském portálu CNN. Stalo se tak v souvislosti s uvedením skutečnosti, že se modely pro postavy ve hře stanou skuteční vojáci a vojandy.

Nová hra, jejíž vývoj oficiálně začne až za pár týdnů, se má jmenovat America's Army: Real Heroes. Devět hrdinů, které v ní potkáte, bude mít svůj protějšek ve skutečném světě. A půjde o opravdové hrdiny, kteří byli za svou práci dekorováni. Ostatně ve hře budete mít možnost dozvědět se o nich a jejich cestě k medailím více. Například devětadvacetiletý Wolford z Oklandu za své zásluhy v boji v jihoiráckém městě Samawah získal Stříbrnou hvězdu. Vývojáři prý hodlají do hry začlenit mise, které odrazí zkušenosti těchto lidí. Jakým způsobem to provedou, zatím nebylo zcela dořešeno. Jednou z oněch devíti postav jinak bude i žena. Na další podrobnosti si asi budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat, až se vývoj titulu trochu rozjede. Výše zmíněný Wolford se prý už těší na spolupráci s týmem, ale zároveň prý má obavu, jak bude coby umělá figurka vypadat, a aby z něj neudělali šílence.

zdroj: CNN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.