Manažerem filmového studia v The Movies
zdroj: tisková zpráva

Manažerem filmového studia v The Movies

8. 9. 2002 9:02 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Včera jsme tu sice už vývojáře z Lionhead Studios měli v souvislosti s Black & White 2, dnes jim však věnujeme pozornost znovu a to díky jejich další chystané hře The Movies, simulátoru filmového studia.

The Movies zdroj: tisková zpráva Nový titul by se s klidem dal zahrnout do kategorie tycoonů - začínáte v roce 1920 s malým filmovým studiem a cílem hry je vytvořit z něj fungující hollywoodský kolos. Jak ubíhají léta, tak se samozřejmě na vašem prosperujícím studiu odráží doba - původní prostory se zaplňují modernějším vybavením, přibývají nové budovy, máte divizi speciálních efektů atd.

Při tvorbě svých filmů budete rozhodovat o tom, jakého žánru budou, jaké herce či herečky do nich obsadíte, a to všechno se samozřejmě odrazí v celkových nákladech. Do nich musíte přirozeně započíst i další položky - jako je pronájem používaných prostor, výroba kulis či platy vašich zaměstnanců (možná budete překvapeni, kolik lidí se musí kolem filmu motat). Pokud bude snímek úspěšný, všechno se vám mnohonásobně vrátí, ale pokud půjde o propadák, můžete po několika takových pokusech začít balit. Nevyplatí se produkovat kousky stále stejného typu a s okoukanými tvářemi, tak jako ve skutečnosti se to začne diváky nudit.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Zajímavostí také je, že po virtuálním dotočení vašeho filmu si budete moci přímo ze hry vytvořit trailer, který bude pojímat základní dějovou linii hry a klíčové scény. Délka takového mini-filmečku by se měla pohybovat kolem 30ti sekund. Zároveň bude možné si ke každému snímku přímo nechat automaticky vygenerovat internetovou stránku, která se později na internet skutečně umístí. Podle počtu skutečných návštěv a ohlasů na váš neskutečný film se vám mohou ve hře přičíst speciální bonusy.

Jak si můžete prohlédnout v galerii starších obrázků z květnové E3, grafické ztvárnění hry bude 3D a poměrně realistické. Zatím vše nasvědčuje tomu, že Lionhead zůstanou věrni své pověsti, a přinesou i do žánru tycoonů po všech zábavních parcích konečně originální tématiku. Hra The Movies vyjde nejdříve v červnu 2003.

zdroj: PC IGN

kate

Nejnovější články