Mafia III patch 1.01 odemknul nastavení fps. Tvůrci nastínili obsah, který vydají v dalších týdnech
zdroj: Archiv

Mafia III patch 1.01 odemknul nastavení fps. Tvůrci nastínili obsah, který vydají v dalších týdnech

10. 10. 2016 10:41 | Preview | autor: Petr Poláček

Update 1.01 pro Mafia III odstranil jednu z překážek, která hráčům bránila, aby si PC verzi užili podle svých představ. Ve hře si můžete nyní nastavit, jestli poběží v 30, v 60 nebo v neomezeném počtu framů za sekundu. Volba má samozřejmě vliv na fungování hry – odemknout fps s průměrným hardwarem, a doufat, že hra poběží jako po másle, by bylo naivní. Update zároveň upravuje systém mapování kláves, pokud vám nevyhovuje základní nastavení. Právě do něj update nastavení ovládání resetuje – pokud už jste ovládání upravovali, musíte to udělat znovu. Pojďme se ale ještě podívat, jaký nový obsah pro Mafia III můžete v blízké budoucnosti čekat - zdarma i za peníze v rámci season passu.

Co dostanete zdarma

Do měsíce od vydání se bez další investice dočkáte nového oblečení pro Lincolna, trojice nových, zlatých zbraní (pistole, brokovnice, puška), rozšířených možností úprav vozidel (nová kola, personalizované registrační značky, úpravy výkonu) a závodů ve městě. Obsahu, který hodlají tvůrci distribuovat všem a bez další investice, by mělo být více. Zároveň však mají naplánované vydání obsahu placeného, ke kterému se dostanou majitelé season passu nebo Deluxe edice a sběratelky.

Mafia III zdroj: Archiv

Za tohle už si zaplatíte

Kostru placeného obsahu tvoří trojice příběhových DLC, na kterých prý tvůrci začali pracovat po dokončení obsahu základní hry. Nesouvisí přímo s příběhem v základní hře, spíše by měly dokreslit obrázek o tom, co Lincoln Clay dělal v New Bordeaux, když se zrovna nehnal po krku bossům italské mafie.

Faster, Baby!

Lincoln Clay spojí síly se svou bývalou milenkou Roxy Laveau, aby se společně dostali na kobylku zkorumpovanému šerifovi na předměstí New Bordeaux, který terorizuje aktivisty za občanská práva.

Mafia III zdroj: Archiv

Sign of the Times

Na žádost otce Jamese se Lincoln vydá po stopách kultu, který je odpovědný za rituální vraždy – v rámci vyšetřování se Lincoln dostane z bažin až do centra města.

Mafia III zdroj: Archiv

Stones Unturned

V New Bordeaux se objeví nepřítel, se kterým musí Lincoln Clay vyrovnat účty v rámci sporu, jež se mezi nimi rozhořel už v džungli válkou rozervaného Vietnamu. Síly kvůli tomu musí Lincoln Clay spojit s agentem CIA Johnem Donovanem.

Mafia III zdroj: Archiv

Placená DLC v rámci season passu nabídnou i další nášup oblečení, zbraní a závodů a dalšího obsahu. Když si budete DLC kupovat jednotlivě, vyjdou vás dohromady na 40 dolarů, zatímco v rámci season passu za ně zaplatíte 30 dolarů – o 10 babek méně.

Mafia III zdroj: Archiv

A jak je to vlastně s kvalitou hry samotné? První recenze naznačují, že sice nejde o propadák, ale zároveň to ani není nějaká velká sláva. Recenzi na Games.cz si přečtete v průběhu následujících dnů.

Nejnovější články