zavřít

Kreslená adventura Edna and Harvey The Breakout

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ručně kreslené dobrodružství původem z Německa, točící se okolo útěku z psychiatrické léčebny.

Navzdory častým řečím o umírajícím žánru jsou adventury dosud naživu a to také díky německým studiím, mezi něž se počítají i vývojáři z Daedalic (momentálně chystající A New Beginning nebo The Whispered World). Zatímco jiná studia se snaží jít s dobou a integrují nejnovější grafické efekty, Daedalic se rozhodli zamířit proti proudu a jejich nejnovější kousek Edna and Harvey: The Breakout nejen, že bude stavět na ohraném tradičním point-and-click konceptu, ale obejde se bez částičových efektů i pokročilé fyziky. Zkrátka adventura, jak se patří.

Zhostíte se v ní role Edny, která se probudí s amnésií v psychiatrické léčebně a netuší, jak se sem dostala: ví jen, že to musel být omyl a že sem byla uveržená neprávem. Totéž si myslí i její mluvící plyšový/vycpaný králíček Harvey, který bude Edně dělat doprovod. Spolu se pokusí utéct, k čemuž jim pomůže řada netradičních postaviček: muž ve včelím kostýmu nebo siamská dvojčata Hoti a Moti. Pakliže se tu objeví nějaký záporňák, bude to bezpochyby ředitel ústavu dr. Marcel.

Autoři slibují přes 20 ručně kreslených 2D pozadí, ulítlé postavičky a nápadité puzzly - to vše již v květnu pro PC.

zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.