zavřít

Komorní drama v Legend of Crystal Valley

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Mladá žabka pátrá po rozčarovaném otci v nové chorvatské adventuře.

V příběhu Legend of Crystal Valley se ujmete mladé kočky Evy. Samotářská žena totiž právě obdržela velmi zneklidňující dopis od svého otce, který naznačuje, že by mohla přijít i o druhého rodiče. Eva neváhá ani chviličku a vydává se celou kauzu řádně prošetřit...


Autoři hry se v tiskové zprávě nezvykle kasají a slibují mj. hojnou účast všech tradičních adventurních lákadel, dlouhou a hutnou příběhovou linií počínaje a super rozmanitými lokacemi konče (údajně jich bude přes 200 plus 40 NPC). Daná vyprávěnka má být nasekána na 15 kapitol. Prostředí jsou renderována ve 2D za použití 3D postav. Prý nebudou chybět ani "tucty cut-scén".

Legend of Crystal Valley vyvíjí i vydává malé chorvatské studio Cateia Games. Hra vyjde toto jaro pro PC. V úvahu připadá i pozdější port na konzole. Více najdete na domovské stránce.
zdroj: PR, homepage

jester

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.