zavřít

Knižní dobrodružství Steve Jackson's Sorcery! můžete zažít i na PC

Windows MAC

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Fantasy dobrodružství Steve Jackson's Sorcery! se objevilo už před dvěma lety na mobilních platformách a nyní konečně vychází i pro Windows a Mac. PC verze navíc obsahuje rovnou první dvě epizody ze čtyř v balíčku za 10 euro, přičemž je hra do 9. února k mání ve slevě za 6 euro.

První dvě části (The Shamutani Hills a Kharé - Cityport of Traps) za nedlouho doplní třetí, která hráče i příběh zavede do divočin Baklands a má ze hry, dle slov tvůrců, vytvořit hru v opravdu otevřeném světe. Poslední čtvrtá epizoda má vyjít ještě do konce tohoto roku.

Jednotlivé epizody Sorcery! můžete hrát i samostatně, ale ideální postup je chronologický, díky kterému se vám z jedné epizody do druhé přenáší jak postava, tak její statistiky a příběhová rozhodnutí.

O hře jsme psali více už dříve, ale za připomenutí možná stojí, že se v Sorcery! podíváte do krásně ilustrovaného fantasy světa na interaktivní mapě, na které řešíte puzzly, v tahových soubojích bojujete s nepřáteli a máte k dispozici hromadu kouzel.

První dvě části Sorcery! najdete na Steamu za tímto odkazem. Obrázky z PC verze pak najdete v galerii na kartě hry.

Tagy: akční fantasy RPG adventura taktická dobrodružná

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.