zavřít

Knižní dobrodružství Steve Jackson's Sorcery! můžete zažít i na PC

PC MAC

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Fantasy dobrodružství Steve Jackson's Sorcery! se objevilo už před dvěma lety na mobilních platformách a nyní konečně vychází i pro Windows a Mac. PC verze navíc obsahuje rovnou první dvě epizody ze čtyř v balíčku za 10 euro, přičemž je hra do 9. února k mání ve slevě za 6 euro.

První dvě části (The Shamutani Hills a Kharé - Cityport of Traps) za nedlouho doplní třetí, která hráče i příběh zavede do divočin Baklands a má ze hry, dle slov tvůrců, vytvořit hru v opravdu otevřeném světe. Poslední čtvrtá epizoda má vyjít ještě do konce tohoto roku.

Jednotlivé epizody Sorcery! můžete hrát i samostatně, ale ideální postup je chronologický, díky kterému se vám z jedné epizody do druhé přenáší jak postava, tak její statistiky a příběhová rozhodnutí.

O hře jsme psali více už dříve, ale za připomenutí možná stojí, že se v Sorcery! podíváte do krásně ilustrovaného fantasy světa na interaktivní mapě, na které řešíte puzzly, v tahových soubojích bojujete s nepřáteli a máte k dispozici hromadu kouzel.

První dvě části Sorcery! najdete na Steamu za tímto odkazem. Obrázky z PC verze pak najdete v galerii na kartě hry.

Tagy: akční fantasy RPG adventura taktická dobrodružná

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.