zavřít

Klaunovo dobrodružství v The Whispered World

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ručně kreslená adventura na scénu uvádí jednoho smutného klauna a jeho zeleného přítele.

Na začátku ručně kreslené adventury The Whispered World byl jeden smutný klaun, kterému doma neřekli jinak než Sad, a který celé dny snil o tom, jak se jednou vydá do světa. Jenže se svojí početnou rodinou, bratříčkem Benem, dědečkem Antoniem a zeleným červíkem Spotem nic takového udělat nemohl: bylo třeba udržovat cirkus a jezdit od štace k štaci, bavit diváky a vydělávat si na živobytí.


Jenže pak v hrdinových dvanácti letech přišel zlom a k Sadovi, či k Sadwickovi, jak se správně jmenuje, ve snu promluvila podivná modrá potvora, zvěstuje mu blížící se konec světa. Akutnější to být nemůže, proto se domluví kompromis a Sadwick se vydává na své vysněné, byť trochu silou naordinované dobrodružství. Jediné štěstí, že mladého klauna bude celou dobu doprovázet jeho společník Spot, užitečný především při řešení puzzlů. Ostatně, behěm hry Spota naučíte různým podobám, které pak na sebe bude moci brát.

The Whispered World vyjde koncem roku pro PC - více na nově spuštěné homepage a v našich článcích:

Harmonický podzim z The Whispered World  [21.3.2008 12:12 - levis]
Nová adventura The Whispered World  [20.2.2008 17:17 - levis]
zdroj: IGN

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.