zavřít

Incredibles neboli Úžasňákovi s CZ i SK dabingem

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ve čtvrtek 25.

listopadu by měl mít v českých kinech premiéru animovaný film Úžasňákovi (The Incredibles), režiséra Brada Birda, který se podílel i na seriálu Simpsonovi. Ve světě si tato akční dobrodružství neobyčejné rodinky okamžitě získala srdce milionů diváků - za první víkend přišlo na film tolik lidí, že vznikl obrat 70,7 milionů dolarů! Lví podíl na tom má samozřejmě profesionální práce společnosti Pixar, jež se může pochlubit celou řadou podobných trháků, včetně loňského Hledá se Nemo. A stejně jako film Hledá se Nemo, i Úžasňákovi jsou doprovázeni stejnojmennou počítačovou hrou - akční adventurou, ve které si ztvárníte všechny hlavní postavy z filmu.
    Bob Parr kdysi býval jedním z největších světových supehrdinů - pod pseudonymem Pan Úžasňák každý den zachraňoval životy a sváděl boje se zlými padouchy. Nyní však pracuje jako likvidátor škod v pojišťovně a jediné souboje, které svádí, jsou s časem a vzrůstající nadváhou. Když jej (spolu se všemi ostatními legendárními bojovníky proti zločinu) před patnácti lety donutil sled nešťastných omylů a pošetilých soudních sporů pověsit superoblek na hřebík, přijal i se svou ženou Helen (Paní Úžasňáková) občanskou totožnost a nyní se snaží se svými třemi dětmi žít normálním životem.

    Bob má ale neochvějné nutkání vrátit se do akce, k čemuž dostane příležitost v okamžiku, kdy jej tajemná zpráva povolá ke splnění přísně tajného úkolu na vzdáleném ostrově. Když Bob zjistí, že za celým tajemstvím stojí génius zločinu a jeho ďábelská pomsta, vydává se zbytek rodiny Úžasňákových na záchrannou akci, která je příslibem nevídaných soubojů důvtipu a superschopností. Používejte svých superschopností proti bombám, střelám, robotům či laserům, které ovládá váš nepřítel. Chcete-li jako některý z Úžasňákových přežít, musíte být prostě úžasný.
U nás hru už za pár dní vydá společnost CD Projekt, která neponechala nic náhodě a zajistila pro tento projekt profesionální lokalizaci, včetně dabingu. Navíc, na lokalizovanou verzi se mohou těšit nejen čeští hráči, ale také slovenští, přičemž hlasy hrdinům propůjčili stejní herci, kteří namluvili také film. V českém znění proto uslyšíte Jaromíra Medunu, Tatianu Vilhelmovou, Pavla Kříže, Kláru Jandovou, Jiřího Stracha, Marka Páleníčka, Jana Maxiána, Marcela Rošetzkého, a další. Ve slovenském pak Jána Kronera, Dianu Mórovou, Michala Dutka, Táňu Pauhofovou, Zuzanu Kronerovou, Martina Mňahončáka, Petera Krajčoviče, Helenu Krajčiovou, aj. V české i slovenské verzi vyjde tato akční adventura už 18. listopadu. V ČR pod názvem Úžasňákovi (předobjednat si ji můžete v Tiscali GameShopu), na Slovensku jako Rodinka Úžasných.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.