zavřít

Humorná westernovka The Bad, The Ugly and The Sober

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pomoci zraněnému indiánovi se vždycky nevyplácí: bandité Jackovi vypálili farmu. Jak získá peníze na novou?

Název chystané adventury The Bad, The Ugly and The Sober bije do očí znatelně ironickým odkazem na The Good, The Bad and The Ugly (u nás Hodný, zlý a ošklivý), legendární třetí díl westernové trilogie režiséra Sergia Leoneho s Clintem Eastwoodem coby “Mužem beze jména”. O čem hra bude?

  • Farmář Jack, kdysi mistr pušky, poskytne úkryt zraněnému indiánovi před bandity Black Billa a ti mu oplátkou vypálí stavení. Aby získal peníze, Jack se přihlásí do turnaje Westtown, pořádaného slavným lupičem Starrem.
  • Pro výhru budete muset uspět v řadě miniquestů, např. chytání býka a jízdě na něm.  • Spolu s penězi obdržíte také Starrův portrét, skrývající mapu k zakopanému pokladu: to přitáhne pozornost dalších kovbojů i banditů Black Billa.
  • Přes 35 herních scén, animovaná pozadí, humorný příběh aj.
  • Hru pro Akellu vyvíjí Litera a nechává se inspirovat Třemi lebkami Toltéků či Another Worldem.
Datum vydání je stanoveno na Vánoce, do té doby můžete shlédnout starší E3 trailer.
zdroj: FileFront, PR, JeuxVideo

ls

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.